Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints -4070295 OEM Board Control for Food Processing
Item:
#1203734
Technical details
| Manufacturer | Roundup - AJ Antunes |
|---|---|
| Model Number | -4070295 |
| Manufacturer Part # | -4070295 |
| Height | 3.45" |
| Width | 5.45" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints -4070295 OEM Board Control for Food Processing
$948.29
Unit price
/
Unavailable
