Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket deck mount faucets.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 407023-00001 deck mount faucets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 407023-00001 4-3/4 Inch Pull Handle Nylon Black NSF Vulcan Oven
| Fits with Manufacturer | Hobart |
|---|---|
| Model Number | 407023-00001 |
| Manufacturer Part # | 407023-00001 |
| Height | 1" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hobart 407023-00001 Pull Handle, Length 4-3/4", Mount Centers 4", Screw Size 10-24 Brass Insert, Finish Black Nylon, Material Nylon, Comments Nsf, Vulcan Oven Lower Door Handle Series H Gh
