Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Legion 406455 Gas Valve OEM Gas Valve for Commercial Applications
Item:
#1501092
Technical details
| Manufacturer | Legion |
|---|---|
| Model Number | 406455 |
| Manufacturer Part # | 406455 |
| Height | 6.4" |
| Width | 6.9" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 3.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Legion 406455 Gas Valve OEM Gas Valve for Commercial Applications
$619.93
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Legion 406455 Gas Valve
