RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 37376.0004 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 37376.0004 1.2 Inch Grommet Water Out for Bunn Equipment
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 37376.0004 |
| Manufacturer Part # | 37376.0004 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.2" |
| Depth | 1.2" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 37376.0004 Grommet Water Out
