FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Middleby Marshall conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Middleby Marshall dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Middleby Marshall 37337 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Middleby Marshall 37337 5-3/8 Inch Speed Control Board with Remote LCD Display
| Manufacturer | Middleby Marshall |
|---|---|
| Model Number | 37337 |
| Manufacturer Part # | 37337 |
| Height | 3.05" |
| Width | 8.6" |
| Depth | 11.7" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Middleby Marshall 37337 Speed Control Board 5-3/8" X 5-1/2" National Controls With, Remote Min/sec Lcd Digital Display & 30" Ribbon Cable, For Digital Display Only Use # 44-1518, Middleby Marshall Be2136 Be3240 Bg2136, Ps224-r68 Ps520e Ps520g Ps536gs Ps540e Ps540g Ps555, Ps570g S1820
