- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Lincoln 371171 1.25 Inch Window Retainer 304 stainless steel
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 371171 |
| Manufacturer Part # | 371171 |
| Height | 0.15" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 371171 Window Retainer 304s/s
