RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln ice machine parts and accessories.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 371062 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 371062 4.3 Inch Gas Valve 24VDC for Commercial Kitchens
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 371062 |
| Manufacturer Part # | 371062 |
| Height | 3.15" |
| Width | 4.3" |
| Depth | 6.6" |
| Weight | 1.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 371062 Valve Gas 24vdc 1/2 Inch
