RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 370129 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 370129 14 Inch OEM Conveyor Upgrade Kit to Lincoln 1130 1133
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 370129 |
| Manufacturer Part # | 370129 |
| Height | 14" |
| Width | 14" |
| Depth | 15" |
| Weight | 7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 370129 Kit Conv 1130 1133
