RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 37011.0001 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 37011.0001 2 7/8 Inch Plastic Hopper Clear for Ingredient Storage
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 37011.0001 |
| Manufacturer Part # | 37011.0001 |
| Height | 2.75" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 14.25" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 37011.0001 Color Clear, Material Plastic, Width 2 7/8", 73 Mm, Height 14 3/8", 365 Mm, Depth 10 1/2", 267 Mm
