FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369803 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369803 3-5/8 Inch Conveyor Control Board Fuse Only 1amp 250v
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369803 |
| Manufacturer Part # | 369803 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.55" |
| Depth | 5.05" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369803 Conveyor Control Board, 3-5/8" X 5-1/8" Pc Board Fuse Only 1amp/ 250v, Lincoln Model 1450 1600 1601
