RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369556 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369556 1/8 Inch Bypass Orifice Gas for Lincoln Ovens
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369556 |
| Manufacturer Part # | 369556 |
| Height | 0.56" |
| Width | 0.56" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369556 Bypass Orifice Nat # 62 1/8" Mpt, Lincoln Oven 1116 1152 1154 1157 1600 1601
