- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Silver King 36954S 4.8 Inch Gasket Lid for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Silver King |
|---|---|
| Model Number | 36954S |
| Manufacturer Part # | 36954S |
| Height | 3.15" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Silver King 36954S Kit Gasket Lid Skbd3ls
