RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369081 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369081 3/4 Inch Gas Shut-off Valve for Lincoln Oven
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369081 |
| Manufacturer Part # | 369081 |
| Height | 2.3" |
| Width | 3.6" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.77 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369081 Gas Shut-off Valve, 3/4" Fpt In/out, Lincoln Oven
