RestaurantSupply.com is your trusted source for Lincoln conveyor ovens and impinger ovens.
- Authorized Lincoln dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lincoln 369062 conveyor ovens and impinger ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lincoln 369062 14 Inch Control Box Top Stainless Steel for Lincoln Equipment
| Manufacturer | Lincoln |
|---|---|
| Model Number | 369062 |
| Manufacturer Part # | 369062 |
| Height | 2.2" |
| Width | 14.2" |
| Depth | 21.2" |
| Weight | 2.92 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lincoln 369062 Cntl Bx Top(7002641)
