Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Waring/Qualheim 32650 Speed Control Knob 1.25 Inch Durable Component for Mixers Blenders
| Manufacturer | Waring/Qualheim |
|---|---|
| Model Number | 32650 |
| Manufacturer Part # | 32650 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Waring/Qualheim 32650 Speed Control Knob
