Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield aftermarket prep refrigerators.
- Engineered to match existing Delfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Delfield 3234225A prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3234225A 0.95 Inch Hinge Cap Self Closing Polymer Durable
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3234225A |
| Manufacturer Part # | 3234225A |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3234225A Hinge Cap Self Closing
