RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 3234062 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 3234062 1.8 Inch Lock Sliding Glass Door Tempered Glass
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 3234062 |
| Manufacturer Part # | 3234062 |
| Height | 1.2" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 3234062 Lock Sldg Glass Dr #34
