Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Blodgett aftermarket bakery deck ovens.
- Engineered to match existing Blodgett units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Blodgett 32313 bakery deck ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Blodgett 32313 Electric Motor Kit for Commercial Ovens with Durable Construction
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 32313 |
| Manufacturer Part # | 32313 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 32313 Motor Kit
