RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 32190.1016 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 32190.1016 12 Inch 3 Gallon Hopper Ultra Nx Stainless Steel with Easy Disassembly
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 32190.1016 |
| Manufacturer Part # | 32190.1016 |
| Height | 10.95" |
| Width | 12.65" |
| Depth | 21.95" |
| Weight | 4.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 32190.1016 Hopper Ultra Nx 3 Gal
