Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for San Jamar cup lid and straw organizers and dispensers.
- Authorized San Jamar dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock San Jamar 3200P cup lid and straw organizers and dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
San Jamar 3200P 3 ¾ Inch 6 to 12 Oz Cup Dispenser Stainless Steel
| Manufacturer | San Jamar |
|---|---|
| Model Number | 3200P |
| Manufacturer Part # | 3200P |
| Height | 24.5" |
| Width | 5" |
| Depth | 5" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
San Jamar 3200P Material Stainless Steel, Length 23 1/2" Tube, 597 Mm Tube, Outer Diameter 3 3/4", 95 Mm, Note For Use 6-12 Oz Cups
