RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints commercial refrigeration parts and accessories.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints 318857G-04 commercial refrigeration parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hoshizaki 318857G-04 6 Inch Drain Pan for Hoshizaki Refrigeration Black
| Manufacturer | Hoshizaki |
|---|---|
| Model Number | 318857G-04 |
| Manufacturer Part # | 318857G-04 |
| Height | 3.5" |
| Width | 6" |
| Depth | 17" |
| Weight | 1.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hoshizaki 318857G-04 Drain Pan (black), Hoshizaki
