Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Merrychef aftermarket rapid cook and high speed hybrid microwave ovens.
- Engineered to match existing Merrychef units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Merrychef 30Z1563 rapid cook and high speed hybrid microwave ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Merrychef 30Z1563 Relay 1 Inch 12V DC Coil 250V 16A for Commercial Equipment
| Fits with Manufacturer | Merrychef |
|---|---|
| Model Number | 30Z1563 |
| Manufacturer Part # | 30Z1563 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Merrychef 30Z1563 Relay 12vdc Coil 250v 16a
