RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000013740 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 3000013740 Rocker Switch 3.15 Inch DPST 20 Amp 125 to 277 Volt
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000013740 |
| Manufacturer Part # | 3000013740 |
| Height | 1.25" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 4.05" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000013740 Rocker Switch Dpst 20 Amp 125 277 Volt
