RestaurantSupply.com is your trusted source for Jade Range commercial restaurant ranges.
- Authorized Jade Range dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Jade Range 3000011483 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Jade Range 3000011483 12.25 Inch Stainless Steel Rack Jcm30 to organize pans
| Manufacturer | Jade Range |
|---|---|
| Model Number | 3000011483 |
| Manufacturer Part # | 3000011483 |
| Height | 3" |
| Width | 14" |
| Depth | 28" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Jade Range 3000011483 Rack Jcm30 12.25 X 27 1 /2
