RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco countertop hot food display warmers.
- Authorized Hatco dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Hatco 3-40-060-00 countertop hot food display warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 3-40-060-00 7.6 Inch Tube Brush Noodles Durable Cleaning Tool
| Manufacturer | Hatco |
|---|---|
| Model Number | 3-40-060-00 |
| Manufacturer Part # | 3-40-060-00 |
| Height | 1.55" |
| Width | 7.6" |
| Depth | 18.7" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Hatco 3-40-060-00 Tube Brush Noodles
