RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2V-Z5103 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2V-Z5103 4.2 Inch Gas Combi Valve 24V Metal - Medium Duty
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2V-Z5103 |
| Manufacturer Part # | 2V-Z5103 |
| Height | 3.6" |
| Width | 4.2" |
| Depth | 4.25" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2V-Z5103 Valve Gas Combi 1/2 24v
