RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2U-30200-44 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2U-30200-44 5.55 Inch Motor and Blower Assembly for Refrigeration
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2U-30200-44 |
| Manufacturer Part # | 2U-30200-44 |
| Height | 5.45" |
| Width | 5.55" |
| Depth | 6.1" |
| Weight | 2.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2U-30200-44 Motor And Blower Assy
