RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Magikitch'N dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Magikitch'N 2T-60138802 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N 2T-60138802 Gas Thermostat 300 to 625 F Compact Metal
| Manufacturer | Magikitch'N |
|---|---|
| Model Number | 2T-60138802 |
| Manufacturer Part # | 2T-60138802 |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.8" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Magikitch'N 2T-60138802 Thermotat Gas 300f 625 F
