- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2RZ10724 Knob Temperature Control for Commercial Appliances
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2RZ10724 |
| Manufacturer Part # | 2RZ10724 |
| Height | 1" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2RZ10724 Knob Temperature
