RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg heated shelving parts and accessories.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R-9340 heated shelving parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2R-9340 2-1/2 Inch Diameter Electric Thermostat Knob Black
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2R-9340 |
| Manufacturer Part # | 2R-9340 |
| Height | 1" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 2.45" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2R-9340 Black Thermostat Knob [ 2-1/2" Dia ] [ Off-450-150], [mount .187"] [ Flat Up ] Kip5047, Star Griddle Electric 9sg 154 156 158 351 352
