RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2R-30211 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2R-30211 1.25 Inch OEM Handle Lift Gray Ergonomic Durable
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2R-30211 |
| Manufacturer Part # | 2R-30211 |
| Height | 1.25" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2R-30211 Handle Lift Gray
