RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2P-S3239A commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2P-S3239A 5.8 Inch OEM Door Bearing Electric
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2P-S3239A |
| Manufacturer Part # | 2P-S3239A |
| Height | 0.75" |
| Width | 5.8" |
| Depth | 9.15" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2P-S3239A 1 Sq Door Bearing Nawp Elec
