FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2N38661UL push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2N38661UL 9 Inch Electric Heating Element with 5750W Power
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2N38661UL |
| Manufacturer Part # | 2N38661UL |
| Height | 2.8" |
| Width | 9.2" |
| Depth | 22.2" |
| Weight | 4.67 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2N38661UL Elem 208v 5750w Fs1725
