- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2N-Z5252 10 Inch Electric Heating Element for Commercial Ovens
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2N-Z5252 |
| Manufacturer Part # | 2N-Z5252 |
| Height | 0.95" |
| Width | 10.7" |
| Depth | 12.6" |
| Weight | 0.73 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2N-Z5252 Element 800w / 120v
