Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2N-Z10027 10 Inch Electric Heating Element with 825 Watts
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2N-Z10027 |
| Manufacturer Part # | 2N-Z10027 |
| Height | 1.6" |
| Width | 10.6" |
| Depth | 18.3" |
| Weight | 1.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2N-Z10027 Element 825w 240v
