RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW 2N-75863 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW 2N-75863 1.63 Inch Electric Heating Element for Food Warming
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | 2N-75863 |
| Manufacturer Part # | 2N-75863 |
| Height | 0.81" |
| Width | 1.63" |
| Depth | 50.5" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW 2N-75863 Element Lw 120v 925w Fd 54
