Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield aftermarket coffee service supplies.
- Engineered to match existing Bloomfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Bloomfield 2N-301280UL coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield 2N-301280UL 1 Inch Electric Immersion Heating Element Stainless Steel
| Fits with Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | 2N-301280UL |
| Manufacturer Part # | 2N-301280UL |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2.7 lbs |
| Weight | 2.7 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield 2N-301280UL Elem Watrod Immers 240v4
