Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang aftermarket commercial restaurant ranges.
- Engineered to match existing Lang units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Lang 2N-11010-24 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2N-11010-24 480V Range Element 3000W with Screw Terminals
| Fits with Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2N-11010-24 |
| Manufacturer Part # | 2N-11010-24 |
| Height | 3" |
| Width | 7" |
| Depth | 18.5" |
| Weight | 1.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2N-11010-24 Element [ 480v 3000w 3ph ] [ 18-3/8" X 6" ], [terminals Screw 10-32, Lang Range Top 12" X 24", Hardware Not Included
