RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2K-Y3240 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2K-Y3240 Power Cord Grommet with Heyco Bushing
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2K-Y3240 |
| Manufacturer Part # | 2K-Y3240 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2K-Y3240 Power Cord Grommet Heyco Bushing, Star 11rw 12mc 12mcpt 15mc 15mcmr 15mcn 15mcpt 18mcp, 18mcpt 20 20c 20s 20sc 30 30bd 30c 30e 30hd 30s, 30sc 36 40 45 45a 45ae 45bd 45c 45hd 45sa 45sc, 50 50bd 50c 50e 50hd 50s 50sc 54ic 75 75a 75ae, 75bd 75c 75hd 75sa 75sc 90ic 90ics Cg10 Cg10it4, Cg10itjd Cg138a Cg14 Cg5sspt Fsfd Gr10 Gr10it4, Gr10t4k-uk Gr138a Gr138agt Gr138tb Gr138tb2 Gr14, Gx10ig Gx10igs Gx10is Gx14ig Gx14igs Gx14is Um3240, Um3255
