Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Star 2K-305660 1.4 Inch OEM Strain Relief for Hmpg Equipment
Item:
#1132716
Technical details
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2K-305660 |
| Manufacturer Part # | 2K-305660 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 2.15" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Star 2K-305660 1.4 Inch OEM Strain Relief for Hmpg Equipment
$117.43
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2K-305660 Strain Relief For Hmpg
