Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket commercial grills and griddles.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 2J-Y7216 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 2J-Y7216 3/8 Inch Long Burner Orifice Gas for Star Griddles
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2J-Y7216 |
| Manufacturer Part # | 2J-Y7216 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2J-Y7216 Burner Orifice #47 3/8"-27 1/2" Long., Star Griddle 615 624 636 648.
