Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Lang 2J-80300-W20-1 3.25 Inch Ignition Module for Gas Appliances
| Fits with Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2J-80300-W20-1 |
| Manufacturer Part # | 2J-80300-W20-1 |
| Height | 1" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2J-80300-W20-1 Module Ignition
