Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket food display overhead lighting.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart 2J-72671 food display overhead lighting
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart 2J-72671 1/2 Inch Flat Signal Light Electric Green
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2J-72671 |
| Manufacturer Part # | 2J-72671 |
| Height | 0.63" |
| Width | 0.63" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2J-72671 Signal Light 125v Green 1/2" Flat 3/16" Tabs, Bloomfield, Coffee 8516 8518 8540 8541 8572 8573 8574, 8716 8718 8740 8741 8742 8746 8751 8752, 8753 8754 8755 8756 8757 8758 8781a 9010, 9011 9012 9013 9016 9017 9102 9104.
