RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2F45303 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2F45303 7 Inch Burner Stainless Steel Gas - OEM
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 2F45303 |
| Manufacturer Part # | 2F45303 |
| Height | 2" |
| Width | 7" |
| Depth | 20" |
| Weight | 1.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 2F45303 Burnerwg2424/2436
