RestaurantSupply.com is your trusted source for Bakers Pride commercial pizza ovens.
- Authorized Bakers Pride dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bakers Pride 2F-21840520 commercial pizza ovens
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bakers Pride 2F-21840520 Burner Gas OEM High-Temperature Metal
| Manufacturer | Bakers Pride |
|---|---|
| Model Number | 2F-21840520 |
| Manufacturer Part # | 2F-21840520 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 27.13" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bakers Pride 2F-21840520 Burner (cbbq)
