Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star 2E-Z3808 Toggle Switch 30 Amp 125V 25A 250V SPST with Durable Metal Components
| Fits with Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-Z3808 |
| Manufacturer Part # | 2E-Z3808 |
| Height | 0.88" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 2.25" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-Z3808 Toggle Switch 30 Amp 125v 25a 250v Spst, Cecilware, Star Many Two Sided Griddles
