RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang commercial grills and griddles.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2E-80302-10 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2E-80302-10 Left Flame Sensing Probe for Star Lang Griddles
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2E-80302-10 |
| Manufacturer Part # | 2E-80302-10 |
| Height | 1.65" |
| Width | 1.95" |
| Depth | 4.65" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2E-80302-10 Flame Sensing Probe Left, Star Lang Griddle 224z 236z 248z 260z 272z
