RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang hot dog equipment.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2E-30900-15 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2E-30900-15 3 Amp Fuse Metal Alloy OEM Circuit Protection
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2E-30900-15 |
| Manufacturer Part # | 2E-30900-15 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.2" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2E-30900-15 Fuse 3 Amp Agc
