RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang commercial oven parts and accessories.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang 2E-30304-16 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang 2E-30304-16 5.7 Inch Circuit Board Switch with Potentiometer
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | 2E-30304-16 |
| Manufacturer Part # | 2E-30304-16 |
| Height | 2.5" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 7.15" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang 2E-30304-16 Circuit Board W/potentiometer, 1-5/8" X 2-1/4" Board With Position Pot. 140 - 45 F, Lang Oven 150f-440vmn C-28 F-28 Usn-50
