RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg 2CT1008 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star 2CT1008 1/8 Inch Groove Pin Zinc Plated Steel Fastener
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | 2CT1008 |
| Manufacturer Part # | 2CT1008 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.15" |
| Depth | 0.4" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg 2CT1008 1/8x1/2 Groove Pin Zp
